Důležitá upozornění

Úřední hodiny kanceláří školy

Do 20.8. po telefonické domluvě.

Od 21.8. - 1.9.: 8:00 - 14:00

zsokruzni@zlinedu.cz

pokladna – p. Miklová – tel. 577 112 362, miklova.jarmila@zsokruzni.zlinedu.cz

kancelář – p. Borusíková – tel. 577 112 361, borusikova.alena@zsokruzni.zlinedu.cz

 

Rezervace kurtů a fotbalového hřiště na tel. čísle: 703 146 374 (správce sportovního areálu)

 


Školník - 739 563 391

Aktuality

Nový web školy

01.09.2023

Nový web školy

Vážení rodiče, žáci a příznivci naší školy, chceme Vás informovat o novém webu školy: www.zsokruzni.cz, uložte si nové stránky do oblíbených. Staré stránky budou ještě stále funkční, ale nebudou tam již vkládány aktualizované informace. Nové stránky školy se budou postupně plnit novými aktuálními informacemi.

Více zde

Hurá na prázdniny

30.06.2023

Hurá na prázdniny

Milé žákyně a žáci, blíží se konec školního roku a s ním i začátek dlouho očekávaných letních prázdnin. Chceme vám všem vyjádřit své upřímné poděkování za celý rok plný úsilí, pracovitosti a spolupráce. Dětem chceme popřát nezapomenutelné letní prázdniny. Je to čas, kdy si můžete odpočinout, bavit se a objevovat nové věci mimo školní prostředí. Užijte si sluneční paprsky, hrátky ve vodě, dobrodružství s přáteli a čas strávený s rodinou. Využijte léto k tomu, abyste načerpali energii pro příští školní rok. Těšíme se na setkání s vámi v příštím školním roce.

Více zde

Pasování na čtenáře

26.06.2023

Pasování na čtenáře

Minulý týden prošli naši prvňáčci pasováním na čtenáře. Velká událost proběhla v městské knihovně JS, kde si paní knihovnice připravily velmi hezký program. Samotnou královnou byli pasováni, a tím se stali skutečnými čtenáři. Všem dětem se akce moc líbila a braly ji s velkou vážností 🙂

Více zde

Matematická soutěž MISE 45 – Zachraňte město Zlín před piráty

20.06.2023

Matematická soutěž MISE 45 – Zachraňte město Zlín před piráty

V pátek 16. 6. se vybraní žáci 4. a 5. tříd zúčastnili soutěže MISE 45. Děti podle plánku hledaly stanoviště a řešily matematické úkoly. Logické myšlení, orientace v mapě i rychlé přesuny zajistily žákům Filipu J., Václavu K., Filipu D., Adrianě F. a Janě B. z 5. A krásné první místo.

Více zde

Ozdravný pobyt čtvrťáků

12.06.2023

V květnu se žáci 4. A a 4. C zúčastnili týdenního Ozdravného pobytu v Beskydech v Horském hotelu Portáš. Po dobu pobytu nás provázelo sice velmi různorodé počasí, ale i přesto jsme jej strávili činorodě. Všichni si zde užili týden plný vycházek do přírody, poznávání okolí, her, soutěží, ale také relaxace, výborného jídla a mnoha příjemných zážitků. Myslím si, že připravený program se všem líbil a stále žijí vzpomínkami na tuto podařenou akci.

Více zde