Důležitá upozornění

Úřední hodiny kanceláří školy

Do 20.8. po telefonické domluvě.

Od 21.8. - 1.9.: 8:00 - 14:00

zsokruzni@zlinedu.cz

pokladna – p. Miklová – tel. 577 112 362, miklova.jarmila@zsokruzni.zlinedu.cz

kancelář – p. Borusíková – tel. 577 112 361, borusikova.alena@zsokruzni.zlinedu.cz

 

Rezervace kurtů a fotbalového hřiště na tel. čísle: 703 146 374 (správce sportovního areálu)

 


Školník - 739 563 391

Vánoční muzicírování

V pátek 3.12. jsme se s dětmi ponořili do tónů malebné hudby. Žáci naší školy, kteří navštěvují ZUŠ Jižní Svahy si se svými učiteli pro nás připravili skladby na nejrůznější hudební nástroje. Předvedli se také žáci školního pěveckého kroužku pod vedením Mgr. I. Podešvové. Muzicírování se nám moc líbilo a některé písničky jsme zpívali s hudebníky. Děkujeme paní ředitelce ZUŠ Mgr. A. Šopíkové, všem učitelům, kteří s dětmi pracují a také všem dětem za krásný koncert.

Více zde

Projekt: Vím, co jím

Prosincový projekt ve školní družině měl vštípit dětem základní pravidla zdravého životního stylu, získávání znalostí o zdravém stravování a také nutnosti pravidelného pohybu.

Více zde

Projekt: Vitamíny kolem nás

V minulém týdnu jsme se ve školní družině věnovali činnostem souvisejícím se získáváním poznatků o zdravé výživě. Nové vědomosti děti získávaly formou her a soutěží. Rozeznávali jsme druhy ovoce a zeleniny, také jsme je ochutnávali. Z letáků děti vystřihovaly potraviny a určovaly, co je zdravé a co ne.

Více zde

Hodina pohybu navíc

Ve školním roce 2015/16 je ZŠ Okružní 4685 Zlín zapojena do programu „Hodina pohybu navíc.“ Pokusné ověřování tohoto programu vyhlásilo MŠMT a organizuje ho Národní ústav pro vzdělávání. Program má za cíl motivovat žáky 1. – 3. ročníků ZŠ k pohybu a ověřit možnosti začlenění těchto činností do režimu školní družiny.

Více zde

Projekt: Voda je tu doma

Listopadový týden od 18. do 24. 11. 2015 jsme se s dětmi “ponořili” do projektu VODA JE TU DOMA. Začali jsme tichým skládáním mandal vody při poslechu skladby Modlitba za vodu od skupiny Hradišťan. Četli jsme si pohádky a zpívali písničky o vodě.

Více zde