Důležitá upozornění

Úřední hodiny kanceláří školy

pouze po předchozí e-mailové / telefonické domluvě !!!

zsokruzni@zlinedu.cz

pokladna – p. Miklová – tel. 577 112 362, miklova.jarmila@zsokruzni.zlinedu.cz

kancelář – p. Borusíková – tel. 577 112 361, borusikova.alena@zsokruzni.zlinedu.cz

 

SPORTOVNÍ AREÁL – DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN !!!

 


POKYNY K PLATBÁM

 


 Školník - 739 563 391

"My jsme žáci 8.C, volejbalem posedlé, nad sakem - pod sakem, všechny smeče vyberem! Hravě všechno vyhrajem!" :-)

6.C - první den - 1. září 2015

6.C - první den - 1. září 2015

 

Chcete si s námi zvednout náladu? Tak si s námi zanotujte! :-)

         

Počet žáků  18 (7 chlapců, 11 dívek)
   
Rozvrh hodin v elektronické žákovské knížce

          

 

 

 

Třídní samospráva  
- starosta Jonáš Kubečka
- místostarosta  Adam Holý
- tisková mluvčí

Lucie Hábová, Nikola Juráková

- pokladní

Anna Rejzková, Eliška Vaculíková

- správce třídy  Jan Bahula
- šatnáři David Křížka, Martin Dosoudil, Nikola Juráková, Natálie Trochtová,  Kristýna M. Vodáková
- nástěnkáři Marie Rožnovjáková, Lucie Hábová
- květinářky   Helena Sýkorová, Kateřina Murková
- úklid třídy Eliška Dudová, Helena Sýkorová
- svačinářky Klára Hejná, Eliška Vaculíková
- odpadáři  Kateřina Murková, Robin Horák
- asistenti Robin Horák, Martin Dosoudil, Jakub A. Holubář
- ovoce Jakub A. Holubář, Martin Dosoudil
- mléko Kateřina Murková, Helena Sýkorová
- žákovský          parlament Jonáš Kubečka, Adam Holý, mluvčí - Klára Hejná :-)

 

 

Třídní učitel  Mgr. Pavel Horák
- e-mail horak.pavel@zsokruzni.zlinedu.cz
- telefon 577 112 369
- konzultace

po předchozí domluvě

- kabinet č. 243



 

 

 

 

 

 

Vyučující jednotlivých předmětů (kontakty zde)

- český jazyk  Mgr. Jana Trunkátová
- matematika Mgr. Věra Daňková
- anglický jazyk  Mgr. Petra Nahodilová
- německý jazyk Mgr. Ludmila Turčínková
- dějepis Mgr. Pavel Horák
- fyzika Mgr. Věra Daňková
- přírodopis Mgr. Kamila Cagašová
- zeměpis Mgr. Dagmar Zámorská
- chemie Mgr. Kateřina Čížková
- výchova k občanství Mgr. Pavel Horák
- výtvarná výchova RNDr. Iva Niková
- hudební výchova Mgr. Roman Kolařík
- člověk a svět práce Mgr. Gabriela Chudějová, Mgr. Pavel Tetera, Mgr. Radomír Talášek
- tělesná výchova       Mgr. Barbora Manová, Mgr. Roman Kolařík, Mgr. Petr Jakubíček, Mgr. Zbyněk Válek

                  

Aktuální projekty

Klub ZA

Šablony III.

Šablony III.

NPI

NPI