Důležitá upozornění

Úřední hodiny kanceláří školy

pouze po předchozí e-mailové / telefonické domluvě !!!

zsokruzni@zlinedu.cz

pokladna – p. Miklová – tel. 577 112 362, miklova.jarmila@zsokruzni.zlinedu.cz

kancelář – p. Borusíková – tel. 577 112 361, borusikova.alena@zsokruzni.zlinedu.cz

 

SPORTOVNÍ AREÁL – DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN !!!

 


POKYNY K PLATBÁM

 


 Školník - 739 563 391

Zde tedy něco uvidíte! A taky si přečtete důležité a zajímavé informace!

Čtenářská dílna

V rámci rozvoje čtenářské gramotnosti  žáků  proběhla  během října a  listopadu v 6.ročnících tzv. Čtenářská dílna, jejíž podstatou bylo umožnění dětem číst knihu dle vlastního výběru v průběhu hodiny literární výchovy. Žáci měli možnost si vybrat z kvalitních titulů dětské literatury, které jim nabídla škola, nebo si mohli přinést svou vlastní četbu. V průběhu čtenářské dílny děti knihu četly a poté provedly aktivity posilující jejich čtenářské dovednosti ve smyslu knihu pochopit, hodnotit a ocenit. Čtenářská dílna umožnila dětem zažít hodinu českého jazyka a literatury jinak. Doufejme, že vybudovala vztah k literatuře a čtenářství.

                                           

Ohlasy žáků

 

David Křižka, 6.C: Čtenářská dílna mě hodně bavila. Měli jsme šanci se podívat na knihy, které jsme  neznali. Knížky, které tu byly, jsou hodně zábavné a zajímavé.

Anna Rejzková, 6.C: Čtenářská dílna se mi líbila. Knížky tu byly moc hezké a já jsem si oblíbila Děsivé storky. Ale je škoda, že není celý rok.

Eliška Vaculíková, 6.C: Moc se mi líbila. Líbilo se mi, jak si každý vybral knížku, která se mu líbila a s nikým se nehádal. Ale je veliká škoda, že hodin bylo tak málo.

 

 

Čtenářská dílna

Vážení rodiče, jednou týdně se v hodině literatury uskuteční "čtenářská dílna." Záměrem je, aby děti četly souvisle alespoň půl hodiny, aby si dovedly o knihách povídat a přemýšlet. Mohou si z domu donést vlastní rozečtenou knihu, nebo si ve škole vypůjčit nově koupené knihy. 

Čtenářská dílna bude probíhat do Vánoc.

Jana Trunkátová, učitelka ČJ

Připojené soubory

Aktuální projekty

Klub ZA

Šablony III.

Šablony III.

NPI

NPI